Večírky a rodinné oslavy

Vánoční večírky

Firemní večírek, soukromá posezení s přáteli,
nebo rodinné oslavy.

Večírky v centru znáte. Vyzkoušejte neopakovatelnou atmosféru autentické italské oslavy v restauraci, kterou najdete v obci Vysoký Újezd, pouhých 35 min. z centra Prahy (D5 směr Plzeň, sjezd Rudná u Prahy). Prijďte nasát atmosféru dovolené u moře se vším, co k tomu patří. Pro oslavy nad 20 osob vám rádi zajistíme transport, nebo ubytování.

Pro rezervaci a další informace jsem vám kdykoliv k dispozici na telefonu +420 773 720 020 nebo manager@localevysokyujezd.cz

Máme připravenu nabídku skupinových menu pro všechny příležitosti. Oslavy, firemní večírky a svatební hostiny. Nabídka speciálního menu je od 10 osob a více a vždy můžeme menu samozřejmě upravit dle vašich přání.

Ochutnáte pravou Italii pod vedením šéfkuchaře Luca Pirozziho z Neapole. Čerstvé těstoviny, US PRIME masa, mořské plody, ryby a také výborné dezerty, pravou neapolskou pizzu. Pro všechna naše jídla používáme pečlivě vybrané suroviny dovezené z Itálie.

Ke každé oslavě patří skvělá vína, která jsme pro Vás vybrali nejen z Itálie. Jako jedna z mála restaurací Vám můžeme také nabídnout specialitu v podobě ochutnávky archivních vín pomocí přístroje CORAVIN, který za pomocí speciální jehly dokáže bez otevření skrze korek nalít sklenku nezapomenutelného vína.

Pro milovníky zlatavého moku máme správně vychlazené, čepované pivo Pilsner Urquell a točené italské pivo Birra Moretti. Skvěle vybavený bar je samozřejmě k dispozici.

Pro rezervaci a další informace jsem vám kdykoliv k dispozici na telefonu +420 773 720 020 nebo manager@localevysokyujezd.cz