O naší restauraci

Lokalita

Restauraci najdete v obci Vysoký Újezd, pouhých 40 min. z centra Prahy (ze Zličína D5 směr Plzeň, sjezd Rudná u Prahy). Spojte výlet do okolí Karlštejna nebo si vychutnejte krásy Brdské vrchoviny s příjemným posezením u nás. V těsné blízkosti restaurace se také nachází oblíbené golfové hřiště Albatross.

Prostředí restaurace

Originální interiér v moderně pojatém stylu dle posledních trendů Vám nabídne prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně. Jsme Family Friendly. Proto jsme nezapomněli na dětský koutek, kde se vaše děti zabaví.

Autentická Italská restaurace

Luca

Naší kuchyň jsme svěřili do rukou šéfkuchaře Luca Pirozziho, který pochází přímo z italské Neapole. Tradiční italské gastronomii se věnuje více jak 30 let a je připraven Vám splnit jedinečný zážitek chutí a vůní.

Kvalitní ingredience

Vycházíme z toho, že skvělé jídlo má být vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Proto k přípravě jídel používáme pečlivě vybrané suroviny od dodavatelů, které známe osobně.

Těstoviny si sami vyrábíme čerstvé každý den.

Pizza

Římskou pizzu si dáte kdekoliv. U nás si však vychutnáte pravou Neapolskou pizzu připravenou v peci značky Moretti z Neapole.

Pizza Napoletana se vyznačuje vysokými okraji, což naznačuje perfektní vykynutí těsta, které vede k lehké stravitelnosti pizzy.

Pro přípravu těsta používáme tři druhy italské mouky, přesný postup, hlídání teplot a času zrání. Neapolskou pizzu pečeme při teplotách 460-480 °C. Samozřejmostí je použití vybraných a čerstvých ingrediencí.

Dezerty

Z nabídky italských dezertů nemůže chybět skvělé Tiramisu, specialita Graffa a Baba Napoletana, nebo italský mražený dezert Semifreddo.

Nápoje, vína…

Ochutnejte skvělá vína, která jsme pro Vás vybrali nejen z Itálie. Rádi Vám doporučíme víno hodící se k Vašemu jídlu. Někdy je těžké se rozhodnout, proto téměř všechna vína rozléváme na skleničku. Vína si u nás můžete zakoupit I s sebou.

Jako jedna z mála restaurací Vám můžeme nabídnout specialitu v podobě ochutnávky archivních vín pomocí přístroje CORAVIN, který za pomocí speciální jehly dokáže bez otevření skrze korek nalít sklenku nezapomenutelného vína.

Nabídneme Vám také výbornou kávu Illy, čepovaná piva Pilsner Urquell, Birell a točené italské pivo Birra Moretti.

Dětské menu

Náš šéfkuchař připravil pro naše nejmenší dětské menu inspirované Itálií. Doporučujeme vyzkoušet například rybí prsty, které připravujeme z vyfiletované čerstvé ryby. Stačí otočit prostírání na stole a najdete celé dětské menu a omalovánky pro vaše děti.

Večírky, svatby, oslavy narozenin…

Rádi pro vás uspořádáme jakékoliv slavnostní akce jako jsou oslavy narozenin, svatby, večírky apod. Připravíme pro Vás nezapomenutelný zážitek s chutí Itálie. Neváhejte se na nás obrátit s jakýkoliv přáním, vše zajistíme.

Darujte gastronomický zážitek

Nabízíme možnost zakoupit dárkový voucher v libovolné hodnotě. Darujte nevšední gastronomický zážitek, naprosto unikátní dárek k jakékoliv příležitosti.